Leasing i ubezpieczenia grupowe

Leasing

T rudno rozwijać biznes bez środków transportu czy maszyn produkcyjnych. Leasing to najprostsza i najszybsza metoda finansowania niezbędnego sprzętu w firmie. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom staramy się doradzać, co na danym etapie rozwoju firmy jest lepsze – kredyt czy leasing.

Specjalizujemy się nie tylko w realizacji umów leasingowych dla nowych firm, ale również firm z wieloletnim stażem na rynku, które mają bogatą historię leasingową. Współpracujemy bezpośrednio z wiodącymi firmami leasingowymi na Polskim rynku, co owocuje bardzo rynkową ofertą i skutecznością w szukaniu finansowania nawet bardzo trudnych transakcji wymagających np. biznesplanu.

Najczęściej realizujemy finansowanie na samochody osobowe i ciężarowe. Jednak działając na rynku już wiele lat finansowaliśmy również maszyny produkcyjne, specjalistyczny sprzęt budowlany, Lohry (naczepy do przewozu aut) czy wyposażenia stacji kontroli pojazdów. Dzięki sieci bogatych kontaktów „skromnie” stwierdzamy, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej firmy. Zadzwoń i sprawdź czy również Twojej firmy!

Ubezpieczenia grupowe

N a obecnym etapie rozwoju rynku pracy, ubezpieczenia grupowe to niemalże standard. Jest bardzo mało firm, w których takie ubezpieczenie nie jest bonusem dla pracownika, tym bardziej że z polisy grupowej może skorzystać nawet trzyosobowa firma (np. 1 pracownik i 2 właścicieli). Dlatego staramy się zoptymalizować składkę ubezpieczenia grupowego, tak aby za jak najniższą opłatą miesięczną pracodawca mógł zaoferować swoim pracownikom ubezpieczenie o szerokim zakresie.

Walczymy z monopolem Towarzystw Ubezpieczeniowych, które nie dbają, aby minimum raz na 2 lata poprawić sumy ubezpieczeń oraz ich zakres. Walczymy z towarzystwami, które wykorzystują swoich klientów, bazując na ich braku czasu oraz niewiedzy. Niewiele osób jest świadomych, iż rynek ubezpieczeń pracowniczych w przeciągu ostatnich kilku lat znacząco się zmieniał; to co kiedyś było traktowane jako ekskluzywny zakres ubezpieczenia, dziś w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych jest standardem. Dzielenie się fachową wiedzą i niezależne doradztwo to nasz priorytet w działaniu, a Wasze zadowolenie i rekomendacje to dla nas najlepsza nagroda!