O nas
Z akładając swoją firmę, każdy się boi, ma obawy jak to dalej będzie, czy da sobie radę w nowej rzeczywistości? My również rezygnując z pracy na etacie, mieliśmy takie same dylematy! Dlatego postanowiliśmy pomagać ludziom przedsiębiorczym na każdy etapie tworzenie i funkcjonowania biznesu – wierzymy, że jesteśmy w stanie rozwijać Wasze firmy!

P racując przez kilkanaście lat z klientem biznesowym w prestiżowych korporacjach spotkałem się z ponad tysiącem różnych właścicieli firm, osób które wzięły los w swoje ręce i wybrały własną drogę przedsiębiorczości. Z wieloma nawiązałem partnerskie relacje, a nawet mogę śmiało napisać, że są moimi przyjaciółmi. Ludzie z różnych branż – od hurtowni warzyw, po producentów oprogramowania nie potrafili powiedzieć w skrócie jaki jest przepis na sukces ich firmy. Każdy natomiast podkreślał, że liczą się ludzie, którymi się otaczasz, którzy Ci pomogą i na których możesz liczyć! Którzy Ci powiedzą „nie bij piany, weź się do roboty i to zrób”!!!

S taramy się Was wspierać, ułatwiać pracę i funkcjonowanie Waszych firm, bo Nasz biznes powstał dla Was! Jeżeli Wy osiągacie sukcesy to my także. Szanujemy Wasz czas, pieniądze i na każdy możliwy sposób staramy się promować Wasz biznes i znajdować nowych klientów na Wasze produkty i usługi.

W szelkie sugestie dotyczące Naszych usług mile widziane ;-). Czekamy na Państwa maile i kontakt telefoniczny.